Mahulena Bočanová na ostrově potkala manžela Zuzany Belohorcové

Mahulena Bočanová na ostrově potkala manžela Zuzany Belohorcové Foto: Archiv V. Hájka

8 českých celebrit se sešlo na jednom ostrově. Podívejte se, jak tráví dovolenou na Tenerife

Zpěvák Michal David (63), herečky Alice Bendová (49) a Mahulena Bočanová (56), tenistka Karolína Muchová, moderátor Petr Suchoň s manželkou Klárou Koukalovou, instagramová hvězda A.N.D.U.L.A a manžel Zuzany Belohorcové (47) Vlasta Hájek. Ti všichni momentálně tráví dovolenou na španělském ostrově Tenerife.

Michal David a Alice Bendová zde vlastní nemovitost. Alice s rodinou je na Kanárských ostrovech již přes měsíc, Michal David tam odletěl již před Vánoci a návrat zatím v plánu nemá. Tenistka a semifinalistka letošního Australian open Karolína Muchová si ostrov zase vybrala k tréninkům a především k rehabilitacím a uzdravení břišního svalu. Na ostrově má svého fyzioterapeuta.

Instagramová hvězda A.N.D.U.L.A promluvila o návratu k otci svého syna! V těhotenství ho opustila kvůli nevěře

Aneta Chovanová alias A.N.D.U.L.A sem odletěla s partnerem Františkem a synem Patrikem na minimálně tři týdny, Petr Suchoň s manželkou, bývalou tenistkou Klárou Koukalovou, zde nyní tráví každou volnou chvíli, jak pracovní vytížení moderátorovi nováckých zpráv dovolí.

Michal David popsal život s koronavirem na Kanárech: Večerní zákaz vycházení a pohyb pouze v roušce

Výhodou Kanárských ostrovů je to, že jsou na seznamu míst, pro které není povinná karanténa. To znamená, že stačí hned po návratu absolvovat test na covid a po negativním výsledku není třeba zůstávat doma. Zřejmě i proto jsou nyní vyhledávanou dovolenkářskou destinací. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků