Jenovéfa Boková a Aňa Geislerová

Jenovéfa Boková a Aňa Geislerová Michaela Feuereislová

5 nejlepších hereček se na Českém lvu nesešlo, 2 zůstaly doma: Takhle to Geislerové a Bokové slušelo na loňském předávání cen

Na cenu za nejlepší herečku bylo na Českém lvu nominováno pět půvabných dam. Dvě z nich se ale slavnostního večera v Rudolfinu rozhodly nezúčastnit. Doma u televize zůstala Aňa Geislerová (46) a Jenovéfa Boková (30). Cenu získala jejich kolegyně Magdaléna Borová (41).

"Dnes budu držet palce z domova. Všem! Všem doma, venku, v krásných chvílích i v těžkých dobách. Odvahu!," vzkázala Geislerová. Radost měla z ceny pro maskérku filmu Havel Adrianu Bartošovou, která svoji nominaci proměnila. Na dálku pogratulovala všem kolegům.

Po práci na filmu Havel v Geislerové nezůstal jen dehet z cigaret. Čím herečku inspirovala postava paní Olgy?

"Za normálních okolností bych za chvíli kráčela do Rudolfina, ale dám to takhle! Myslím na všechny, co tam budete, a držím palce mým milovaným," napsala Boková na sociální sítě k fotce z domova a připojila informaci, že je negativní.

Zřejmě proto, aby se o ni fanoušci nebáli, protože do Rudolfina se mohlo pouze s potvrzením o negativním testu, takže to, že nepřišla, nebylo z důvodu pozitivního výsledku na Covid - 19. Palce mimochodem držela hlavně kolegovi Janu Cinnovi z televizního filmu Herec. Ten ale nominaci neproměnil. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků