Carina Wiese a Erdogan Atalay v roce 1998

Carina Wiese a Erdogan Atalay v roce 1998 Foto: RTL

Poznali byste ji? Podívejte se, jak teď vypadá životní láska Semira z Kobry 11

Německý akční seriál Kobra 11 byl velmi populární i u nás. Téměř nekonečný seriál s 25 sériemi se odehrává na fiktivním oddělení dálniční policie. Snad každý si pamatuje legendární hlášku z úvodní seriálové znělky: Jejich revírem je dálnice, jejich tempo je vražedné jejich protivníci jsou překupníci kradených aut, vrahové a vyděrači…

Hlavní roli ztvárnil herec Erdogan Atalay (54), který hrál vrchního komisaře a legendu dálniční policie Semira Gerkhana, po jehož boku se za dvacet let natáčení vystřídala celá řada parťáků.

Semirovu životní lásku Andreu hrála sekretářka Carina Wiese (53). Ta se v oblíbeném seriálu objevovala od roku 1997 a zahrála si i v jeho pokračování Kobra 11: Nasazení týmu 2 (2001-2002).

4 největší fešáci z Kobry 11: Podívejte se, jak zestárli stále se střídající parťáci Semira Gerkhana

Sympatická herečka žije v Berlíně a dnes byste v ní mladou sekretářku téměř nepoznali. Jako padesátnice zraje jako víno a pořád jí to moc sluší, ale přibývající léta nezastaví ani ona.

Carina Wiese není jen herečkou jedné role. Pravidelně se objevuje v televizních filmech (Der Bergdoktor - Bauernopfer, Zlodějka knih, Tichá revoluce) i seriálech (Dark). Přesto je spjata hlavně s Kobrou 11, která se stala jejím osudovým seriálem. Ona sama mimo jiné vyučuje herectví, ráda zpívá a se svým dlouholetým partnerem Svenem vlastní statek v Uckermarku. Společně mají již dospělého syna Samuela (29). 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků