Lady Gaga

Lady Gaga Profimedia.cz

Muže, který pečuje o psy Lady Gaga, střelili čtyřikrát do hrudi: Zpěvačce odcizili dva z jejích miláčků

Ryan Fischer (30), který pečoval o psy zpěvačky Lady Gaga (37), byl převezen do nemocnice poté, co ho neznámí muži čtyřikrát střelili do hrudníku, když venčil zpěvaččiny francouzské buldočky. Dva ze tří jejích miláčků byli odcizeni. O Fischerově stavu zatím nejsou zprávy.

K incidentu došlo ve středu okolo desáté večerní v ulici Sierra Bonita Avenue v Los Angeles, kde Fischer venčil Koji, Miss Asiu a Gustava. Přivolaná policie našla Fischera v bezvědomí a sotva dýchal. Dva ze psů, Gustavo a Koji, byli odcizeni, zatímco Miss Asia utekla a později ji našla policie.

Fischer se staral o zpěvaččiny psy, zatímco je v Itálii. Není jasné, jestli lupiči věděli, že jde o její zvířata a naplánovali loupež dopředu. Ceny francouzských buldočků obecně se v USA pohybují mezi 30 a 60 tisíci Kč.

Hotel, v němž bydleli dva sérioví vrazi a zemřelo v něm 16 lidí, plánuje znovu otevřít

Podle policie stříleli dva muži v baseballových čepicích, kteří následně ujeli v bílém BMW. Vyšetřování je v tuto chvíli na úplném začátku.

Zpěvačka aktuálně nabídla 500 tisíc dolarů (zhruba 10,6 miliónů korun českých) za navrácení Gustava a Kojiho, a to bez jakýchkoliv dodatečných otázek. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků