Pavel Soukup

Pavel Soukup Foto: archiv TV Prima

Kriminalista z Cest domů, herec Pavel Soukup, překvapil. Dal manželce druhý snubák

Herec Pavel Soukup, známý jako kriminalista ze seriálu Cesty domů, je velmi nekonvenční, co se týče tradic.Nadcházející Vánoce nevyjímaje. Dokonce si zahrává i s časem, kdy je slavit a předávat dárky. "Měníme ho operativně," řekl Super.cz.

Na Vánoce bývá Soukup s manželkou Izabelou, která vede taneční studio, v případě sněhu na chalupě, když prší zůstávají v Praze. Takže letos je volba jasná. "Některé vánoční rituály jsme si trochu uzpůsobili. Nečekáme za každou cenu, až se rozsvítí první hvězdička, ale operativně měníme čas, kdy k nám Ježíšek přiletí. Jednou to bylo ve dvě odpoledne a jiný rok, protože jsem některé dárky zapomněl předat, přiletěl ještě jednou druhý den ráno," přiznal Soukup.

Žádný šokující dárek, který sám dostal, si nevybavuje. " Ale já jsem jednou dal nečekaný dárek své ženě. Po dvanácti letech manželství jsem jí daroval druhý snubní prstýnek," svěřil. Ale trochu ji s předáváním pomučil. "Schoval jsem ho na stromeček do jedné z kouliček a ona si ho tam musela najít, takže nadělování dárků měla tak trochu jako bojovku," vzpomínal škodolibě. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků