Helena Houdová

Helena Houdová Foto: archiv H. Houdové

Helenu Houdovou kousnul na Bali nebezpečný pavouk. Skončila na kapačkách

Helena Houdová (41) žije se svými dětmi na Bali, které je kvůli světové pandemii koronaviru zavřené. Helena nyní bojuje se zdravotními problémy. V jejím domě ji kousnul nebezpečný pavouk a bývalá modelka musela vyhledat pomoc a léčbu pomocí kapaček.

Snaží se zánětu v těle zbavit přírodní cestou. "Kousance stále mám, pomáhá mi nejvíc kurkuma. Používám protizánětlivé rostliny - česnek, aloe vera, papáju, v kapačce mám železo, béčko, koloidní stříbro, výtažek ze zázvoru, kurkumy, lysin a další věci," prozradila Helena.

"Mám to hodně zanícené. Ukázala se mi bezmoc. Že se nemůžu ochránit, stejná energie, jako když jsem byla malá a doma mě bili. Úplná bezmoc. Nemohla jsem se ochraňovat a nesu si to celý život jako trauma. A díky pavoučímu kousanci se mi to ukázalo. A ukázala se mi ještě jedna věc, když jsem to tady teď nechala vyčistit, hrozně jsem plakala, protože zabíjeli pavouky a mně to trhalo srdce," vysvětluje.

"Byla jsem jako dítě bita, to byla realita. Své rodiče miluju, máme vyčištěný vztah, mám jasno v tom, že jsou mí rodiče úžasní lidé," vzkazuje.

"Medicína pavouka je rovnováha mezi duševním a fyzickým principem. Dává mi to smysl. Po traumatu, kdy jsem byla miminko, jsem nežila v těle až donedávna. Tak jsem vděčná, že se mi to i díky bolestivým pavoučím kousancům ukazuje a já jsem si to mohla začít zpracovávat," uzavřela Helena. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků