Pavel Vítek a Janis Sidovský v době, kdy o jejich vztahu věděli jen nejbližší.

Pavel Vítek a Janis Sidovský v době, kdy o jejich vztahu věděli jen nejbližší. Foto: Eva Pilarová/Instagram J. Sidovského

Tuhle romantiku odhalil domácí archiv. Fotku zamilovaného Pavla a Janise pořídila loni zesnulá zpěvačka

V den svatého Valentýna mnoho párů vzpomíná na nejkrásnější momenty svého vztahu. Patří mezi ně i Pavel Vítek s Janisem Sidovským. Zpěvák a hudební manažer a producent zveřejnili na sociálních sítích vůbec první společný snímek, na kterém oba pózují.

Fotka vznikla již před třiatřiceti lety a dokazuje, že Janis a Pavel tvoří jeden z nejstabilnějších párů tuzemského šoubyznysu. Archivní fotka, na které se smějí dva mladí a svěží chlapci, vznikla na návštěvě u slavné zpěvačky. „Snímek fotila Eva Pilarová (✝80), když jsme u ní doma ochutnávali její skvělé Kung Pao. Je to vůbec naše první společná fotka. Psal se rok, myslím 1988, milé děti,“ popsal genezi snímku Sidovský, který zároveň na Instagramu zveřejnil foto, které pořídil známý fotograf Robert Vano o mnoho let později. „A druhou oblíbenou fotku pořídil Robert Vano u nás na zahradě, je inspirována filmem Zkrocená hora. Všem hodně lásky - a doufejme, že se budeme moci zase všichni setkávat a vytvářet podobné vzpomínky,“ doplnil Janis.

Pavel Vítek protekci u partnera, s nímž je 30 let, nemá: Byl prý poslední, koho do svého hudebního projektu přijal

Dvojici před lety spojila práce. Pavel zpíval a Janis působil v jeho doprovodné taneční skupině. „Přesně si vzpomínám na den, kdy jsme se poznali. Zpíval jsem, a když jsem se ohlédl, kromě paprsků slunce na mě zářil úsměv hezkého kluka," prozradil Super.cz v rozhovoru Pavel Vítek. „Dělal jsem mu křoví," smál se Janis.

Vítek a Sidovský patří mezi nejznámější gay pár českého šoubyznysu. V červenci roku 2006 si řekli své ano na hradě Karlštejn po osmnácti letech vztahu. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků