Bára Mottlová

Bára Mottlová Foto: foto Richard Nowak

Barbora Mottlová složila náročné zkoušky! Tohle je oficiálně nejvíce sexy realitní makléřka Česka

Bára Mottlová  (35)to zvládla. Včera herečka úspěšně složila náročné zkoušky a oficiálně se může věnovat práci realitní makléřky. Sama přiznává, že v podstatě podruhé složila maturitu. Mottlová začala pracovat v realitní kanceláři kvůli covidové situaci. Jako herečka je bez práce.

"Bylo to hodně náročné. Učila jsem se týden několik hodin denně, seděla jsem v knihách. Zkoušky jsou před komisí na vysoké škole, normálně jsem se cítila jako u maturity. Ještě že jsem byla vždycky šprtka," řekla Super.cz Mottlová a vysvětlila, že podle zákona z roku 2020 jsou pro práci realitní makléřky zkoušky povinné.

Znáte víc sexy realitní makléřku? Bára Mottlová na jaře seděla kvůli covidu za pokladnou, teď má novou práci

"Opravdu jsem byla podruhé u maturity. Nejdřív proběhla písemná zkouška. Pak je patnáct minut klasické potítko a následuje hodinová ústní zkouška. Ze zákonů, katastru, věcných břemen, kupní ceny minulostí, názvosloví. Je toho milión. Jsem strašně ráda, že to mám za sebou. Upřímně říkám, že jsem byla v totálním stresu," dodala Mottlová.

Práce v realitách ji nesmírně baví. "Chytlo mě to. Baví mě to moc, hodně jsem se toho naučila a doufám, že v tom budu dobrá," uzavřela. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků