Dominika Gottová

Dominika Gottová Michaela Feuereislová

Doufám, že to přežije, že mi neodejde: Maminka Dominiky Gottové se nakazila covidem

Nejstarší dcera Karla Gotta (✝80) zažívá nelehké období. Dominika Gottová (49) se bojí o maminku, Antonii Zacpalovou (85), která žije v domově pro seniory v pražských Vysočanech. Bohužel se nakazila koronavirem a poslední den bojuje s vysokými teplotami. „Maminka je na tom zle, ale doufám, že se z toho dostane,“ svěřila Super.cz Dominika.

„Pracovníci domova, kde žije, jí dávají léky na srážení teploty. Voláme si, ale je zesláblá, tak ty hovory nemůžou být dlouhé,“ řekla.

Fanoušci přibývají závratnou rychlostí! Dospívající dcera Karla Gotta (✝80) si založila profil na Instagramu a strhla se mela

Bývalá tanečnice, která měla s Karlem Gottem jeho prvorozenou dceru, přitom v lednu dostala vakcínu proti covidu-19. K druhé dávce prý zatím nedošlo. „Štve mě, že dostala jen první dávku vakcíny a tu druhou ne, protože je vakcíny málo a stát s tím má problémy,“ tvrdí Gottová.

„Doufám, že to přežije, že mi neodejde,“ dodala Dominika, kterou samotnou trápí kašel, podle testů, které podstoupila před několika dny, je ale negativní. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků