Kim Kardashian

Kim Kardashian Profimedia.cz

Dřina v posilovně a veganská dieta se vyplácí: Kim Kardashian se pochlubila plochým bříškem v bikinách

Jestli je Kim Kardashian (42) na něco odbornice, je to kromě podnikání pózování před objektivem. Televizní hvězda dobře ví, jak se nastavit, aby vynikly její přednosti. S fanoušky se nyní podělila o pár dalších fotek v bikinách.

Těmi zavzpomínala na nedávnou dovolenou se sestrami, společně se vydaly na ostrovy Turks a Caicos. Kim na své postavě maká šestkrát týdně v posilovně. Na sociálních sítích se chlubí snímky nebo videi z tréninků se sestrami nebo osobní trenérkou.

Kvůli těm vstává i v šest ráno, aby je stihla, než se probudí její ratolesti. Kromě toho Kim přiznala, že je z ní už několik měsíců veganka. Tento životní styl nese ovoce a Kim jenom září. Trable v osobním životě, pokud nějaké jsou, rozhodně nedává znát.

Ploché bříško, bujné poprsí i strie na zadku: Slavné sestry předvedly pověstné křivky v bikinách. Která je nejvíc sexy?

Nějakou dobu se spekuluje o rozchodu s Kanyem Westem. Oba z páru však drží jazyk za zuby. Proslýchá se, že manželskou krizi naťuknou v nadcházející a také poslední sérii rodinné reality show Držte krok s Kardashianovými. Z případného rozchodu by tak Kim alespoň vytěžila sledovanost. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků