Milostné hrátky s holkou

Milostné hrátky s holkou Foto: Super.cz/archiv klipu Once

Ex Bena Cristovaa se pustila do intimních scén s kolegyní: Bylo to sexy, popsala modelka. Souhlasíte?

Už v minulosti si Kateřina Kasanová (23) v hudebním klipu zahrála. Právě díky obsazení do hudebního zpracování písně NAHA se seznámila se svým pozdějším partnerem Benem Cristovaem (35). Když tedy dostala nabídku účinkovat v klipu zpěvačky Anastasie Talley Once, zaradovala se.

Držitelka titulu Miss Face Czech Republic dostala šanci svézt se v luxusních vozech, které na českých silnicích často nevídáme. „Natáčení jsem si moc užila nejen proto, že jsem milovník rychlých aut a měla jsem možnost řídit Pagani Zonda, což je závodní auto, jehož cena je zhruba 100 miliónů korun, ale taky proto, že jsem trávila dny se skvělým a profesionálním týmem lidí,“ řekla Super.cz modelka.

Kateřina si s kolegyní Frederikou Krenzelokovou zahrály nájemné vražedkyně, které pojí intimní přátelství. Tyto scény Kateřina nevnímala jako nutné zlo, podle všeho si je užila ještě víc než projížďky v drahých a unikátních autech. „Natáčení intimních postelových scén s Frederikou mi nedělalo problémy. Přece jen jsme krásné ženy. Všechno vypadalo hezky, sexy, ale rozhodně to nepůsobilo lacině,“ říká Kasanová.

Během karantény zhubla, ale prsa se jí zvětšila: Kráska s každým okem jiným ukázala tělo při velmi sexy focení

Nemá sama modelka po těchto zkušenostech hudební ambice? „Spíš bych se raději prosadila v té herecké branži,“ říká Katka, která si podle našich informací zahraje princeznu v pohádce. „Uvidíme, co osud přinese a jak půjdu úspěchu naproti,“ dodala Kasanová. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků