Marek Ztracený

Marek Ztracený Foto: Jan Handrejch, Právo

Několikaměsíční plány Marka Ztraceného vzaly zasvé: Trhá mi to srdce, ale i na nás došlo, zoufá si zpěvák

Zpěvák Marek Ztracený (36) musel přesunout turné, na které se těšil nejen on, ale také tisíce fanoušků. Šnůra s názvem RESTART 2021 měla být oslavou konce koronaviru, karantény a všemožných opatření a také poděkováním pracovníkům v první linii. Pandemie bohužel stále trvá a Marek musel najít jiný termín. „Trhá mi to srdce, ale i na nás došlo,“ napsal Super.cz.

Halové koncerty proběhnou 8. 9. 2021 v brněnské DRFG areně a 15. a 16. 9. 2021 v pražské O2 areně, 25. 9. 2021 následuje Enteria arena v Pardubicích a 2. 10. 2021 Ostravar Aréna v Ostravě. Veškeré prodané vstupenky zůstávají v platnosti. „Vynahradíme vám to se vším všudy, trpělivosti nebudete litovat,“ slibuje Ztracený.

Svatba odložena na neurčito! Marek Ztracený promluvil o veselce s krásnou Marcelou

Zpěvák zároveň oznámil vydání DVD s kompletním záznamem jeho loňských úspěšných koncertů. Vyjde 22. 2. 2021 a každé předobjednané dévédéčko, odteď do neděle 31. 1. 2021, Marek podepíše i s případným věnováním. „Už jsem doma oznámil, že mě zhruba týden neuvidí a skoupil jsem všechny fixy v okolí,“ vzkázal fanouškům, že je připraven. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků