Bridger Walker s mladší sestřičkou

Bridger Walker s mladší sestřičkou Profimedia.cz

Chlapec (6), kterého málem roztrhal pes, když bránil mladší sestru, podstoupil zákrok v obličeji: Takhle se mu teď daří

Příběh malého hrdiny Bridgera Walkera a jeho mladší sestřičky dojal v létě svět a zaujal nejednu známou osobnost. Chlapec se postavil mezi sestru a zuřivého psa, který mu způsobil vážná poranění na hlavě a v obličeji. Měl 90 stehů a pobyl si nějakou dobu v nemocnici. Jeho rodiče se nyní se světem podělili o to, jak se malému hrdinovi daří půl roku po incidentu.

Díky zkušenému týmu dermatologů se jeho jizvy dobře hojí. Doposud absolvoval dva lasery a výsledky jsou více než uspokojivé.

Bridgerovy jizvy se hojí dobře.

„Jednou za čas narazíme na pacienta, který toho udělal víc, než kdy můžeme udělat pro něj,“ nechal se slyšet Dr. Bhanusali, který měl chlapce v péči, v rozhovoru pro Daily Mail. „Bridger mě inspiroval v době, kdy se svět ponořil do negativity. Je ztělesněním dobra a představuje naději. Bylo mi ctí pokusit se mu pomoci,“ uvedl.

Pes chlapce (6) málem roztrhal, když bránil mladší sestru: Jeho příběh teď zná celý svět a dojal i filmového superhrdinu

Bridgerův příběh zaujal tisíce lidí, když se o něj jeho teta Nikki podělila, včetně filmových hrdinů té nejvyšší kategorie, legendárních Avengers, Marka Ruffala, Chrise Evanse, Chrise Hemswortha, Toma Hollanda a dalších.

Evans dokonce chlapci osobně zavolal, aby mu oznámil, že mu posílá štít Kapitána Ameriky, prvního z Avengerů, jenž je Bridgerovým idolem. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků