Lizzo a její odvážné fotky...

Lizzo a její odvážné fotky... Foto: Super.cz/Profimedia.cz

7 polonahých fotek boubelaté zpěvačky. Takhle beze studu vystavuje na odiv pneumatiky tuku i obří zadek

Zpěvačka Lizzo (34) je prostorově výraznou dámou, která se za své oblé křivky nestydí. Držitelka tří cen Grammy je naopak hrdě vystavuje na odiv. A to přesto, že ne vždy je na ni pěkný pohled.

Těžkotonážní zpěvačka beze studu pózuje v prádle i plavkách a hrdě vystavuje na odiv pneumatiky tuku i své obří pozadí. Lizzo se prý má ráda taková, jaká je, a své tělo miluje. A to se prý pokoušela svůj organismus detoxikovat. Ani změna jídelníčku ale nepřinesla kýžený efekt, a tak zpěvačka váhu neřeší.

Těžkotonážní zpěvačka se ukázala v pořádně vykrojených plavkách, které se zařezávaly do záhybů jejího těla

„Detoxikovala jsem svoje tělo a jsem pořád tlustá. Miluju svoje tělo a jsem stále tlustá. Jsem krásná a stále tlustá. Tyhle věci nefungují jen každá zvlášť. Pro lidi, kteří ke mně vzhlížejí, prosím nehladovte. Já sama jsem se nesnažila hladovět. Jedla jsem hodně zeleniny, pila vodu, jedla ovoce a proteiny a byla hodně na sluníčku, prozradila svůj recept na krásu ve svém podání Lizzo.

Boubelka je prostě „tlustoprdka“: Linda Finková a její kolegyně se s označováním věcí nemažou

Do té se často pouštějí i výživoví odborníci. Tím, že Lizzo své tělo považuje za krásné a hrdě ho vystavuje, prý podporuje morbidní obezitu. Fitness trenérka Jillian Michaels se například vyjádřila, že bychom měli oslavovat její hudbu, a ne její tělo.

Prostorově výrazná zpěvačka reagovala po svém. Zveřejnila další foto své mohutné postavy. Jak se loni svlékala a vystavovala na odiv své tělo, si připomeňte v galerii. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků