Sestry Anna a Ester Geislerovy

Sestry Anna a Ester Geislerovy Foto: TV Nova

Náhrada za Ordinaci oficiálně odtajněna: Nova zlákala samé velké hvězdy!

Jen co Nova oznámila konec Ordinace v růžové zahradě, začali se diváci pídit po tom, co populární seriál na obrazovkách nahradí. Televize se rozhodla opět vsadit na lékařské prostředí a od 26. ledna uvede novinku Anatomie života.

Ústředními postavami budou čtyři ženy, sestřičky na traumatologii, a děj se tak bude točit kolem jejich životních příběhů. V hlavních rolích se představí Jitka Schneiderová (50), Ester Geislerová, Martina Preissová a Barbora Černá, ve vedlejších pak Aňa Geislerová (47), Karel Heřmánek ml., Jiří Štrébl nebo Ondřej Veselý.

Šok pro Ivanu Jirešovou! Konec Ordinace v růžové zahradě po patnácti letech vůbec nečekala

„Vrchní sestra Helena, kterou hraju, má velmi komplikovaný osobní příběh. Její manžel je totiž už téměř dva roky v kómatu, a to velmi ovlivňuje život jí i její dvacetileté dceři,“ říká o nové roli Jitka Schneiderová.

„Jana se vrací po několika letech z mateřské dovolené. Řeší v sobě ale vnitřní touhu jít za svým snem – stát se doktorkou. Její manžel by však chtěl třetí dítě,“ říká k další hlavní roli Ester Geislerová. „V době, když jsem studovala AVU, jsem v sobě i já hledala harmonii mezi dětmi, rodinou a časem na umění a studium. Tohle neustálé mateřské vyvažování máme s Janou společné,“ dodala Ester.

Po Ordinaci v růžové zahradě bude nový lékařský seriál: Víme, kdo si v něm zahraje!

Na Slovensku seriál běží pod názvem Sestričky. U nás ale už na obrazovkách jedny jsou, konkurenční Prima vysílá Sestřičky Modrý kód. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků