Gwen Stefani a Blake Shelton

Gwen Stefani a Blake Shelton Profimedia.cz

Proč mě jen nepožádal o ruku dříve, smutní Gwen Stefani, která kvůli pandemii nemůže obléknout svatební šaty

Zpěvačka Gwen Stefani (52) se v pořadu Jimmyho Fallona zmínila o tom, že je jí tak trochu líto, že se její partner Blake Shelton nevyjádřil dříve, aby se mohla vdávat.

„Jednu chvíli jsem si říkala, co se to s náma děje, kam to spěje? Jsme spolu dlouho a co bude dál?,“ kladla si otázku Gwen, kterou její nyní už snoubenec požádal o ruku 27. října. „Neměla jsem ani ponětí, že mě chce požádat a nevěděl to nikdo kolem nás. Mám jen tušení, že to Blake řekl mému otci dva týdny předtím,“ svěřila se zpěvačka a dodala, že to bylo celé magické. Country zpěvák ji požádal o ruku na ranči v Oklahomě.

Gwen Stefani (51) se bude podruhé vdávat. Svému slavnému kolegovi řekla ano

Svatební zvony se ale zatím jen tak nerozezní. „Nemáme žádné svatební plány, protože je pandemie. Říkala jsem si, proč jen se nemohl vyjádřit dříve? Teď v době pandemie žádná svatba nebude,“ smála se Stefani.

Zpěvačka má z prvního manželství s Gavinem Rossdalem tři děti. Blake byl ženatý už dvakrát a vztah s Gwen začal pár měsíců po jeho odloučení od druhé manželky, country zpěvačky Mirandy Lambert.

Gwen se nedávno dozvěděla, že se jejich svatba s Blakem bude moci konat v kostele, jelikož dosáhla anulace svého prvního církevního sňatku přímo ve Vatikánu. Zpěvačka je silně věřící a bylo pro ni důležité, aby ji znovu oddal kněz. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků