Nela Boudová

Nela Boudová Foto: Super.cz/Instagram N. Boudové

Nela Boudová opět v plavkách: Otužování nevynechá ani na sněhu při lyžovačce v Alpách

Herečka Nela Boudová (54) se už před pár měsíci začala s nadšením otužovat. V koupání ve studené vodě pokračovala i s přicházejícím podzimem a nevzdala se ho ani na konci roku. Ba naopak. V plavkách se rozhodla skotačit i na sněhu.

Jelikož u nás si kvůli vládním opatřením zalyžovat příliš nejde, vyrazila herečka za zimními radovánkami do Švýcarska. Za hranicemi si Nela užívala nejen v lyžařském, na chvíli dokonce odhodila svršky. „Jezero zamrzlé, tak aspoň takhle,“ svěřila se Boudová, která se v plavkách nechala zvěčnit ve sněhové závěji.

Kdyby se neotužoval, skončil by prý Jan Tuna nejspíš v blázinci. Moderátor chystá s kolegy obří událost, která by stála miliony

Herečka se chodí pravidelně otužovat se svou kolegyní a kamarádkou Sandrou Pogodovou. Koupáním ve studené vodě posiluje svou imunitu, a jak je vidět, zvládá to stále s úsměvem. Vedle toho herečka doufá, že si brzy zalyžuje i u nás. „Věřím, že se u nás zase otevřou brzo vleky. A rodiče nebudou auty vozit děti nahoru,“ svěřila se herečka. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků