Petr Jablonský a Milan Enčev ve své talk show probírají i sex a erotiku. Super.cz

Název Na kus čaje klame, nová talk show je pořádně lechtivá: Ringova „ústní zkouška“, sex a svlékání na jevišti

Už podruhé jsme se byli podívat na natáčení nové talk show Na kus čaje imitátora Petra Jablonského a herce ze Slunečné Milana Enčeva. Zvlášť pikantní byly rozhovory s hudebníkem, malířem a bývalým divadelním principálem Františkem Ringo Čechem (79) a herečkou Annou Kulovanou.

"Vesměs zveme kamarády, lidi, které máme rádi. Jdou si s námi popovídat a nic za to chudáci nedostanou, maximálně něco k jídlu a k pití," řekl Super.cz Jablonský. "Zveme ty, se kterými už jsme pracovali, máme s nimi něco za sebou a je fajn se s nimi potkat," míní Enčev.

Krásná zpěvačka urážená Ringo Čechem vrací úder: Odmítla jsem ústní zkoušku, a tak se mi mstí!

"Teď jsme tady měli Františka Ringo Čecha, tak jsme se všichni nasmáli. Probrali jsme mimo jiné jeho vztah k ženám, rozebírali jsme i tu jeho slavnou ústní zkoušku," prozradil nám Enčev, že se dostali i k systému, kterým Ringo za starých časů prý podmiňoval vstup do jeho hereckého ansámblu.

Co radí všem ženám? Herečka známá z Ordinace ví přesně, jak dosáhnout orgasmu nejen při milování s partnerem

Hodně lechtivé bylo i povídání s herečkou Annou Kulovanou. "Erotiky bylo dost. Bavili jsme se i o tom, že největší problém je pro ni naučit se text, ale svlékání jí nevadí. Kdybychom jí řekli, tak by se nám tady klidně i svlékla," smáli se pánové, jejichž show, kam přijali pozvání také Pavel Trávníček (72) anebo Kaira Hrachovcová (48), můžete na jejich sociálních sítích sledovat už dnes v podvečer. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků