Lucie Borhyová, Eva Perkausová a Jasmina Alagič vyrazily za teplem do ciziny.

Lucie Borhyová, Eva Perkausová a Jasmina Alagič vyrazily za teplem do ciziny. Foto: Super.cz/Instagram L. Borhyové, J. Alagič Vrbovské a archiv E. Perkausové

10 sexy moderátorek, které loni provokovaly v bikinách: Takhle na obrazovkách Borhyovou, Perkausovou a spol. neuvidíte

Své krásné křivky loni na sluníčku vystavilo mnoho oblíbených moderátorek. Některé odletěly za teplem k moři, jiné se spokojily s vlastním bazénem nebo koupalištěm či rybníkem.

Zorka Hejdová (32), která se už těší na příchod prvního potomka, si s manželem Mírou Hejdou (39) užila poslední dovolenou ve dvou na jednom z nejromantičtějších ostrovů Řecka, Santorini. Malebné modro-bílé památky Řecka zlákaly i další krásnou blondýnku Evu Perkausovou (29), která si s přítelem užívala romantiku na Mykonosu.

Jitka Nováčková se krátce před porodem ukázala v plavkách: V třetím trimestru je mi nejhůře, říká

Řecko je oblíbenou destinací i další sexy zprávařky Lucie Borhyové (45). Fanoušci i letos dostali příležitost podívat se, jako to blondýnce sluší nejen v elegantních kostýmcích za moderátorským křeslem, ale i v bikinách.

Dva roky po porodu se v plavkách předvedla i bývalá hvězda Snídaně s Novou Marta Dřímal Ondráčková. S manželem letos sice chtěli navštívit USA, ale vzhledem k současné situaci jim bohatě stačil relax a moře v Chorvatsku.

Podívejte se v galerii na další sexy moderátorky, které si užívaly vodní radovánky. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků