Tyto hvězdné páry se mají v příštím roce na co těšit.

Tyto hvězdné páry se mají v příštím roce na co těšit. Foto: Super.cz/Profimedia

10 párů světového šoubyznysu, které v příštím roce přivítají potomka

Rok 2020 byl sice jako na houpačce, ale o novorozence ve světovém šoubyznysu nebyla nouze. A vypadá to, že to v příštím roce nebude jinak. V galerii níže si prohlédněte, které hvězdné páry se těší na přírůstek do rodiny.

Do britské královské rodiny přibudou minimálně dva potomci. V očekávání jsou královniny vnučky Eugenie (32) a Zara. Ta se těší na třetí dítě, zatímco Eugenie bude maminkou poprvé. Pippa Middleton (39), sestra vévodkyně Kate sice není z královského rodu, ale její popularita je srovnatelná. I ta by se v příštím roce měla stát maminkou, a to už podruhé.

Poprvé se v této roli představí také modelky, které se rády předvádějí nahé. A ani těhotenství je v tom neomezilo. Řeč je o Emily Ratajkowski (31) a Else Hosk (34). Těhotná je ale i jejich kolegyně z oboru a švagrová Ivanky Trump Karlie Kloss.

7 slavných maminek, kterým se podařilo tajit těhotenství až téměř do porodu

A ani slavné herečky nezůstávají pozadu. Zatímco Mena Suvari nebo Emma Roberts či Rose Leslie budou rodit poprvé, Hilary Duff (35) čeká se současným manželem druhého společného potomka. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků