Lela zapózovala s dárky za statisíce.

Lela zapózovala s dárky za statisíce. Foto: Archiv L. Ceterové

Návrat ve velkém stylu: Karlos Vémola vzal silikonku Lelu na dva dny do Dubaje a zahrnul ji dárky za statisíce

Silikonová kráska Lela Ceterová se vrátila ke Karlosi Terminátoru Vémolovi (37), se kterým má dceru Lili. Zdá se, že se jedná o návrat ve velkém stylu! Karlos cukruje jako nikdy předtím a nemůže se dočkat společných vánočních svátků i oslavy prvních narozenin jejich dcery. "Těším se moc," řekl Super.cz.

Karlos svoji lásku překvapil luxusním dárkem. Pár odletěl na pouhé dva dny do Dubaje. Dva dny, které byly doslova našlapané zážitky.

Největší milostné vyznání Karlose Terminátora Vémoly slaví úspěch. Sexbombu Lelu Ceterovou má zpátky doma!

A také nákupy! Lela z Dubaje přiletěla ověšená jako vánoční stromeček. Luxusními dárečky se hned pochlubila na sociální síti. Zapózovala na posteli, kterou zdobí tašky nejluxusnějších světových značek. Karlos se tak pořádně plácnul přes kapsu.

Že by dárek od Vémoly? Lela Ceterová vystavila silikony v sexy modelu a ukázala 300 růží!

Jeden z neznámějších pětihvězdičkových dubajských hotelů, drahá restaurace, akvárium, večeře ve 122. patře na Burdž Chalífě, nejvyšší budově světa, nákupy. To všechno zvládli za necelé dva dny.

"Splnil se mi další z mých snů. Děkuji ti, Kajo, jak se o mě staráš," napsala opět zamilovaná Lela svému partnerovi. "Člověk si někdy uvědomí věci, až když je ztratí. Co bylo, bylo. Teď už je všechno, jak má být," dodal Karlos. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků