Ladislav Ondřej hrál 15 let roli Jakuba Mázla v Ordinaci v růžové zahradě . Super.cz

15 let byl jeho druhým tátou Petr Rychlý: Po konci Ordinace přijde o příjem i seriálový Jakub Mázl

Roli syna Čestmíra Mázla mu už nikdo neodpáře. "Hrál jsem Jakuba Mázla v Ordinaci patnáct let. Od čtrnácti do devětadvaceti. Takže jsem tam vlastně dospíval a Petr Rychlý (56) se stal takovým mým druhým tátou," řekl Super.cz herec Ladislav Ondřej (30).

"Stejně jako moje postava jsem prošel pochopitelně určitým vývojem, dostudoval jsem školu, měl i další pracovní nabídky, začal se věnovat i divadelnímu herectví, vystřídal jsem pár přítelkyň. Ale děti jsem na rozdíl od Jakuba nepočal a ani jsem se neoženil, jsem spíš svobodomyslnější typ," vypočítal Láďa.

Nekonečná Ordinace končí! Oblíbený seriál zmizí po 15 letech z televizní obrazovky

Po seriálové rodině se mu bude samozřejmě stýskat, když má Ordinace příští rok skončit. "Doufám, že se budeme potkávat na jiných projektech. A s Petrem Rychlým jsme za tu dobu už opravdu jako otec a syn, a tak se snad budeme vídat i mimo. Já se na něj určitě přijdu podívat do divadla, a snad i on na mě a budeme mezi sebou udržovat kontakt," věří.

Jak bude vycházet s penězi, když přijde o stálý zdroj příjmu z natáčení seriálu, ještě netuší. Momentálně jinou práci nemá, jelikož divadlo hrát nemůže.

"Celý obor herectví je na tom v současné době špatně a myslím si, že to potrvá i v roce 2021. Naštěstí nemám žádnou hypotéku, radši jsem utrácel za cestování. A ty peníze, které jsem měl na cesty našetřené, padly už během minulého nouzového stavu. Zatím si nic mimo branži nehledám, ale práce se neštítím, tak to do budoucna nevylučuji," uzavřel. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků