Televize Nova překvapila diváky nemilou zprávou.

Televize Nova překvapila diváky nemilou zprávou. Foto: archiv TV Nova

Nekonečná Ordinace končí! Oblíbený seriál zmizí po 15 letech z televizní obrazovky

Nejspíš nikdo nečekal, že k tomu někdy dojde. TV Nova překvapila diváky zprávou, že Ordinace v růžové zahradě 2 se blíží do finále.

„Je to pro nás emotivní záležitost, většina z nás se seriálem zestárla, těžko hledat nějaká srovnání,“ říká Monika Hasmanová, ředitelka výroby TV Nova.

Seriál z lékařského prostředí se udržuje na předních příčkách v hlavním vysílacím čase už 15 let. Během té doby si získal pozornost milionů diváků, kteří pravidelně sledují příběhy svých hrdinů každé úterý a čtvrtek, nyní jen každý čtvrtek ve dvou dílech za sebou.

Ordinace hlásí nováčka. Krásnou Slovenku už televizní diváci znají, tentokrát ale mluví svým hlasem

Ještě po novém roce ale mohou fanoušci Ordinace zůstat v klidu, nečekaně rychlý konec produkce nechystá.

„Ještě ale neříkáme poslední slovo a máme nachystanou nabitou sezónu, která v roce 2021 přinese nespočet dramatických situací, napětí, láskyplné momenty a okamžiky plné emocí v dávce, kterou ještě diváci nezažili. Těšíme se na to a chceme si to spolu s diváky opravdu užít,“ dodává Hasmanová.

Hvězda Dejvického divadla a Ordinace ve svatebním. Podívejte se, jak to herečce slušelo

Konec úspěšného seriálu pochopitelně zasáhne i mnoho herců. Někteří svým působením v Ordinaci nastartovali svou hereckou kariéru, pro jiné znamenal seriál kus života. O tom by mohla vyprávět například Zlata Adamovská (63) či Petr Rychlý, (56) kteří se v Ordinaci začali objevovat už v prvních dílech a natáčí dodnes. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků