Scott Disick randí s Amelií Hamlin.

Scott Disick randí s Amelií Hamlin. Profimedia.cz

Po vztahu s o 15 let mladší modelkou sbalil zámožný podnikatel (37) náctiletou dceru slavné herečky

Scott Disick (37) si zjevně nedá pokoj. Bývalý partner Kourtney Kardashian má léta slabost pro výrazně mladší ženy. Ostatně s takovými býval i Kourtney nevěrný. Pak se ale zklidnil po boku Sofie Richie. S o 15 let mladší modelkou začal randit, když jí bylo pouhých 19 let, a vztah jim vydržel tři roky. Letošní rozchod s ním ale nejspíš tolik neotřásl. Sbalil totiž další náctiletou modelku, Amelii Hamlin.

Hamlin je dcerou Harryho Hamlina a herečky Lisy Rinny, známé ze seriálu Melrose Place nebo reality show Paničky z Beverly Hills.

S Disickem je spojována od kontroverzní oslavy narozenin Kendall Jenner, kde se objevila po jeho boku. V objetí se procházeli nedávno i po pláži v Malibu, kde je zachytili fotografové.

Nezahálela: Po krachu vztahu s o 15 let starším podnikatelem má mladá modelka novou známost

Amelia vystavila na pláži dokonalou postavu v bikinách. Stejně jako její starší sestra Delilah se věnuje modelingu a figuru má skvělou. V dospívání ovšem trpěla poruchou příjmu potravy.

Do kupy se dala před dvěma roky a s problémem se svěřila na sociálních sítích. To jí prý velmi pomohlo, stejně jako podpora její slavné matky. Dnes už rozhodně není kost a kůže a vypadá mnohem zdravěji. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků