Bára Jánová chce opět změnit účes. Super.cz

Potvora Sylva ze Slunečné vymýšlí novou image: Nechala se ostříhat, teď si chce Bára Jánová nechat vlasy zase prodloužit

Také herečka Bára Jánová (32) se už nemůže dočkat konce restrikcí kvůli panující pandemii. "Snáším to těžko, asi jako všichni. Už to trvá tak dlouho, že i nejsilnější lidi mají problém. My naštěstí aspoň točíme Slunečnou, takže chodím do práce a to je vzpruha a rozptýlení," míní.

"Mám i jiné aktivity, které se dají řešit online. Vytvářím kolekci mikin a triček, což se dá dělat vlastně z domu, takže nepociťuju rozdíl, že by mi něco ubylo. Akorát se to musí řešit z domova, takže je trochu depresivní, když jste pořád v jednom prostředí," vysvětlila.

Pokračuje i ve svém projektu sázení stromů. Zrovna teď o víkendu s přáteli a seriálovými kolegy zahájila výsadbu Aleje svobody. "A pokud se to uvolní, měla bych po Novém roce nastupovat do představení Benátky pod sněhem, kde budu hrát třeba s Mírou Noskem. Na to se moc těším," řekla Super.cz.

Bára Jánová

Super.cz

S Bárou jsme se naposledy viděli, když se nechala ostříhat na mikádo a šmiknout si dala i ofinu. Tak trochu jsme tušili, že jí radost z nového účesu dlouho nevydrží, protože ofina bývá vždy problém.

Jsi hubená jak papír, naž*r se, slýchává hvězda Slunečné. Lidé si neuvědomují, že to může ublížit, říká herečka

"Vlasy se mi hodně kroutí, takže šla celá ofina do strany. Asi u toho nezůstanu a nechám ji dorůst. Délka na mikádo mi teď docela vyhovuje, ale přemýšlím, že si je na jaro nechám prodloužit, protože mi ty dlouhé vlasy, které jsem měla naposledy v Ordinaci v růžové zahradě, chybí," dodala. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků