Bořek Slezáček si tentokrát proměnu užíval.

Bořek Slezáček si tentokrát proměnu užíval. Foto: archiv TV Nova

Takovou jízdu nikdo nečekal: Bořek Slezáček to v Tváři rozjel jen v korzetu a převedl holý zadek

Vyrazil dech nejen porotě, ale i televizním divákům. Bořek Slezáček (56) se na svou sobotní proměnu v show Tvoje tvář má známý hlas těšil. Patří mezi fanoušky Marilyna Mansona, tudíž se do svého vystoupení pustil opravdu naplno.

„Já Marilyna Mansona miluji a byl jsem i na koncertě. Je to intelektuál, a to všechno je divadelní nástavba,“ svěřil před svým vystoupením Bořek. Před diváky předstoupil s písní The Beautiful People a nutno říct, že rozjel show, kterou nikdo nečekal. Herec a moderátor se totiž navlíknul do extravagantního kostýmu, ve kterém zpěvák vystupuje.

Sluší mu to? Bořek Slezáček se ve Tváři tentokrát objeví jako vousatá hvězda Conchita Wurst

Po pár prvních toném odhodil dlouhý černý kabát a před diváky stanul jen v koženém korzetu. Tím odrovnal nejen porotu, ale i televizní diváky. „Konečně pořádně ztvárnění Mansona. P.S. pěkná prdýlka. Sekl mu ten obleček. Manson tak pěknou postavu nemá,“ napsala k jeho vystoupení jedna z divaček.

„To byl masakr ty kráso a obdiv za ten kostýmek,“ napsala další z divaček. „To bylo luxusní. Bořek je v tomto pořadu pro mě obrovské překvapení. Co předvedl po celou dobu bylo skvělé, toto dokonalé. Fakt pan borec,“ dodal nadšený fanoušek pořadu, kterému se číslo líbilo. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků