Michaela Sejnová

Michaela Sejnová Foto: archiv FTV Prima

Hvězda Modrého kódu tajila těhotenství do 5. měsíce! Krásná herečka čeká holčičku

Herečka a zpěvačka Michaela Sejnová je těhotná. Sestřička ze seriálu Sestřičky Modrý kód čeká druhého potomka a těhotenství se jí podařilo utajit až do pátého měsíce. S manželem už mají syna Matěje a nyní se pochlubili, že čekají holčičku.

"Matýsek by si moc přál sestřičku a opravdu to na holčičku vypadá, ale to je ošemetný, u holek se to do poslední chvíle neví. Čekáme na druhý velký ultrazvuk. Nejvíc ze všeho si ale přeji, abychom měli zdravé dítě,“ prozradila pořadu ShowTime Michaela.

Půl roku po porodu nafotila blondýnka z Počátků první sexy fotky: Svlékat se nemusela, tenhle svůdný pohled úplně stačí!

Miminko by se mělo narodit na přelomu března a dubna. Těhotenství už je na herečce znát, ale v seriálu Sestřičky to poznat vůbec není. "V seriálu se zatím bříško schovalo pod nemocniční halenu, dokonce mám pořád stejnou velikost, jenom kalhoty už mi museli dát větší," vysvětlovala herečka, která už má s manželem pro miminko vybrané dokonce už i jméno. Dcera se bude jmenovat Eliška, tedy pokud druhý ultrazvuk neprozradí něco jiného. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků