Bývalý krasobruslař přivítal syna na svět dříve než jeho manželka. Super.cz

Manželka Tomáše Vernera rodila dramaticky 33 hodin. Nakonec krasobruslař syna přivítal na svět bez jejího vědomí

Posledních sedm týdnů Tomáš Verner a manželka Tammy prožívají harmonické období se synem Tomáškem. Příchod miminka na svět byl ale velmi dramatický.

Kaliforňanka thajského původu rodila víc než třicet hodin, a přestože toužila po přirozeném porodu, nakonec musela podstoupit císařský řez. „Tammy chtěla do poslední chvíle porod normální cestou, ale nakonec po třiceti třech hodinách šel Tomík na svět císařským řezem,“ vzpomíná na dramatické chvíle Verner a jedním dechem dodává: „Byl to pro mě šok, protože jsme se najednou ocitli na operačním sále. Chtěl jsem být ale na místě jako opěrný bod.“

Během porodu zažíval Tomáš velký pocit bezmoci. „Otec nemůže udělat nic a být v něčem nápomocný. Když se porod stimuloval medikamenty, tak moje pomoc nebyla žádná. Přesto na mě Tammy byla příjemná, neproklínala mě, že jsem jí udělal dítě. Brala to statečně,“ vzpomíná na příchod miminka bývalý krasobruslař.

Bývalý krasobruslař Tomáš Verner se stal otcem. Jak se jmenuje jeho syn?

Verner byl nakonec velmi rád, že mohl být přítomen na sále. „Byl jsem první, kdo ho držel po sestřičkách v ruce. Měl jsem ho u sebe, než dokončili operaci, což trvalo asi čtyřicet minut. Byl to pro mě obrovský zážitek, že jsem toho nového člověka přivítal já,“ říká dojatě Tomáš Verner. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků