Inna Puhajková

Inna Puhajková Michaela Feuereislová

Sexy sporťačka Inna Puhajková má covid: Popsala své příznaky den po dni

S covidem bojuje také krásná zprávařka Inna Puhajková (36), kterou fanoušci sportu už několik dní nevídají na televizní obrazovce. Moderátorka nyní dopodrobna popsala, jak u ní příznaky postupovaly. Průběh nemoci označuje za mírný.

„1. den bolest hlavy a mírná teplota, 2. den teplota, 3. vůbec nic, 4. únava, únava, únava, 5. ztráta chuti a čichu, 6. únava, únava, únava, 7. den knedlík v krku a zhoršené dýchání plus únava. Poslední bod přetrvává doteď, ale nestěžuju si. Za sebe mohu říct, že už jsem zažila mnohem horší stavy než toto,“ prozradila na svém instagramovém profilu a poděkovala všem fanouškům, kteří jí přejí brzké uzdravení.

Kromě Inny se diváci na nějaký čas museli rozloučit i s jejím kolegou z Televizních novin Petrem Suchoněm, který byl vedením na měsíc stažen z vysílání kvůli nezvládnutým emocím při rozhovoru s šéfem lékařů Milanem Kubkem.

Moderátor Televizních novin Suchoň nezvládl emoce: V živém vysílání se pustil do prezidenta České lékařské komory

Dalším, koho nyní diváci Novy postrádají, je parťák Kristiny Kloubkové (45), moderátor Martin Pouva. Ten z obrazovek na čas zmizel ze zdravotních důvodů, kvůli klidovému režimu, který mu lékaři doporučili. Pokud výsledky vyšetření dopadnou dobře, měl by se do zpráv vrátit začátkem prosince. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků