Václav Noid Bára a Iva Pazderková

Václav Noid Bára a Iva Pazderková Foto: Lenka Hatašová

Není divu, že bodovali ve fitness soutěži. Mrkněte na vymakané sexy postavy Ivy Pazderkové a Noida v plavkách

Václav Noid Bárta (41) a Iva Pazderková (42) nedávno zabodovali v body fitness soutěži. Noid ve své kategorii obsadil páté místo, Pazderková skončila na hezké desáté příčce.

Ještě předtím stanuli před objektivem fotografky Lenky Hatašové, které ukázali své dokonale vyrýsované postavy v plavkách.

Co Noid dělal jen pár dnů před soutěží?

Super.cz

„Naší formě předcházela půlroční příprava spojená s přísnou dietou a samozřejmě s téměř každodenním pobytem v posilovně,“ popsal své zkušenosti Václav Noid Bárta, který na rozdíl od své kolegyně nebyl v podobném klání nováčkem.

„S Ivou jsme o možnosti spolupráce na naší muskulatuře mluvili už několikrát, před půl rokem ale padlo pevné rozhodnutí a šli jsme do toho,“ dodává zpěvák, který se čím dál více věnuje i tvorbě videoklipů a filmových spotů. Finále soutěže navíc proběhlo za dramatických podmínek v poslední den, než začal platit zákaz shromažďování většího počtu osob.

Neuvěřitelný úspěch! Namakaná Iva Pazderková zabodovala v bikini fitness! Podívejte se na její fotky ze soutěže

„Někomu se ještě ke všemu nelíbilo, že máme soutěžit v kulturním domě v Čelákovicích, takže se na sto třicet polonahých svalovců muselo na poslední chvíli přesunout parkem do vzdálené tělocvičny, kde podmínky nebyly moc ideální,“ dodal Noid. Úspěch v soutěži mu ale všechno vynahradil. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků