"Nedovedu si představit, že by to postihlo moji sedmdesátiletou mámu," říká herečka.

"Nedovedu si představit, že by to postihlo moji sedmdesátiletou mámu," říká herečka. Michaela Feuereislová

Vyléčená Sandra Nováková popsala boj s covidem: Nemoc mě připoutala na šest dní k posteli, jsem vděčná za svého partnera

Sandra Nováková (39) se před několika dny svěřila, že je pozitivní na koronavirus, od té doby se po ní ale slehla zem a nedala o sobě vědět. Fanoušci se začali o herečku pochopitelně bát. Hvězda seriálu Sestřičky a Modrý kód se po šesti dnech ozvala na svých sociálních sítích.

„Přestože jsem měla štěstí na relativně lehký průběh, i tak mě nemoc připoutala na šest dní k posteli a byla jsem vděčná za Vojtovu pomoc,“ vysvětlila Sandra na Instagramu a složila poklonu svému partnerovi a otci synka Mikuláše.

Další kráska bojuje s covidem! Hvězda seriálu Sestřičky zažívá těžší průběh nemoci

„Nedovedu si představit, že by to postihlo moji sedmdesátiletou mámu, která žije sama a má rozedmu plic. Proto bych chtěla apelovat na všechny, kteří Covid ještě pořád z různých důvodů podceňují, aby na chvilku upozadili svoje rozhořčení a upozadili svoji vlastní pohodlnost,“ vyzývá herečka své fanoušky.

Po vlastní zkušenosti s covidem se rozhodla veřejně vyjádřit a varovat ostatní především kvůli lidem, kteří mají slabou imunitu a nemoc by nemuseli zvládnout tak lehce jako zdraví a silní jedinci.

„Prosím, chovejte se zodpovědně, omezte svoji “svobodu”, noste roušky a omezte kontakty na minimum. Opravdu je teď potřeba zabrat. Svou zodpovědností pomůžete přetíženému zdravotnickému systému a hlavně ohroženým skupinám,“ dodává kráska. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků