Zpěvačka Alžběta Kolečkářová je podruhé těhotná.

Zpěvačka Alžběta Kolečkářová je podruhé těhotná. Foto: archiv A. Kolečkářové

Baculka ze SuperStar zhubla přes 20 kilo, ale zase nabírá: Zpěvačka je podruhé těhotná a ukázala bříško

Není to tak dávno, co se finalistka SuperStar 2011 Alžběta Kolečkářová chlubila, jak se jí podařilo výrazně zhubnout. Teď se ale bude muset na pár měsíců s útlým pasem zase rozloučit. Na sociálních sítích oznámila své druhé těhotenství.

Se svým přítelem už vychovává dvouletého syna Louise. Zda její druhý potomek bude chlapeček, nebo holčička, bude i pro ni samotnou překvapením. Pohlaví miminka zatím nezná.

"Letos se toho stalo opravdu hodně. Tento podivný rok mi přinesl spoustu sil a nadšení z mé práce, ale také spoustu pádů. Nevyšlo několik spoluprací na nových písních a kvůli koronaviru nám kompletně zrušili všechny plánované letní koncerty. Teď jen trneme, jak to bude na Vánoce. Některé termíny tam máme rezervované už déle než rok," prozradila Alžběta a neskrývala smíšené pocity.

"Bezpečí lidí je samozřejmě to nejdůležitější, ale někdy mi tato opatření hraničí až s politickou propagandou. Já se osobně nevzdávám a věřím, že si do konce roku před mojí mateřskou pauzou ještě někde zahraji," doufá zpěvačka.

"Tento rok přinesl spoustu zvratů. Sotva se nám podařilo postavit na nohy novou kapelu, začali nám pořadatelé rušit akce. A podobně to je s mým hubnutím. Během těhotenství mě čeká neodmyslitelný příbytek na váze, ale dieta počká. Je to tak, jak má být, vše se děje z určitého důvodu. A já jsem moc šťastná, že na jaře budeme čtyři," svěřila zpěvačka.

I když během léta Alžběta koncertovala jen minimálně, rozhodně neztratila pracovní nasazení a natočila novou píseň Halucinace. Ta je i soundtrackem ke krátkometrážnímu filmu Bludy v režii Kariho Ovi a Ayakamon TV, s nímž jeho tvůrci soutěžili v rámci projektu 48 Hour Film Project. V nejbližších dnech k novému singlu vypustí Alžběta do světa i videoklip. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků