Tomáš Klus s manželkou Tamarou a dcerou Jenovéfou

Tomáš Klus s manželkou Tamarou a dcerou Jenovéfou Michaela Feuereislová

Nepříjemné zranění! Tamara Klusová si propíchla nohu hřebíkem

Manželka zpěváka Tomáše Kluse (36) Tamara (34) si přivodila nepříjemné zranění. Na zahradě si propíchla nohu hřebíkem. Naštěstí je ale v pořádku.

A jak už to tak bývá, když je člověk nemocný či zraněný, tak si víc začne vážit obyčejných okamžiků, což je i případ Tamary, kterou dostala reakce její dcery Jenovéfy (3).

„Včera jsem si propíchla nohu hřebíkem na zahradě, když jsem šla v šeru pro dřevo. Došla jsem zpátky, udělalo se mi (klasicky) nevolno, a tak ležím na zemi, Tom mi drží nohy vzhůru a v ten moment přistoupila tahle paninka a řekla: Maminko, už pojď za mnou, já tě „počebuju“ živou,“ popsala bezelstnou reakci své malé dcerky Tamara, jež je trojnásobnou maminkou.

Na internetu se objevila zpráva, že zemřel Tomáš Klus. Žiju, vzkazuje zpěvák fanouškům

„A já v těch slovech viděla tolik paralelních vesmírů. Viděla jsem i dny, kdy mě všechno štve a na nic nemám náladu a nejsem vlastně naživu…A pak mi projelo hlavou tolik živých dnů, které jsme prožili od první do poslední minuty, a které si navždy ponesu v sobě…A od toho ty úrazy a nemoci jsou, aby nás pěkně zastavily a připomněly nám, jak krásně je na světě, a abychom chvíli nemohli dělat všechny věci s takovou samozřejmostí, na kterou jsme zvyklí,“ zamyslela se Klusova manželka.

Jak je vidět, i na nepříjemném zranění se dá najít něco pozitivního. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků