Kris Jenner

Kris Jenner Profimedia.cz

Matku (64) klanu Kardashian-Jenner obvinili ze sexuálního obtěžování: Tohle řekla na svou obranu

Matka slavného klanu Kris Jenner (64) a její nejstarší dcera Kourtney Kardashian (42) čelí ošklivému obvinění. Podle soudních dokumentů, které obdrželo E! News, muž jménem Marc McWilliams žaluje hvězdy za předčasné ukončení smlouvy. Jenner dále obvinil ze sexuálního obtěžování a nespolupráci.

Dotyčný působil u rodiny jako ochranka a Jenner mu měla neoprávněně zkrátit pracovní dobu, odepřít přestávky na jídlo, stěžovat si na něj jeho zaměstnavateli a následně s ním ukončit pracovní poměr.

Podle McWilliamse měla Jenner vůči němu opakovaně narážky se sexuálním podtextem. Kris i Kourtney veškerá obvinění popírají s tím, že jsou směšná.

„Kris Jenner a Kourtney Kardashian vehementně popírají absurdní výroky jako kompletně smyšlené. Není na nich ani zlomek pravdy,“ stojí v prohlášení rodinného právníka Martyho Singera. „Kris kategoricky odmítá, že by se vůči bodyguardovi chovala nevhodně, pracoval venku a do jejího domu nikdy nevkročil,“ dodal.

Máma Kardashianek se nezapře: Kris Jenner (61) oblékla pod průhledný top za 71 tisíc ještě průhlednější podprsenku

Doplnil, že poté, co dotyčného opakovaně přistihli, že během služby spí v autě, požádali společnost, pod níž působil, aby ho nahradila. McWilliams si zaměstnavateli nikdy nestěžoval na nevhodné chování Jenner.

Singer na závěr dodal, že se i hvězdy chystají podniknout právní kroky proti McWilliamsovi. Plánují podat žalobu za neoprávněné stíhání. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků