Jennifer Lopez

Jennifer Lopez Profimedia.cz

O svatbu a líbánky letos přišla, ale dovolenou v ráji si nenechala ujít: JLo předvedla dokonalé tělo v bikinách

Jennifer Lopez (52) si zajela se snoubencem Alexem Rodriguezem za sluncem. Ne že by ho v Miami, kde žijí, měli málo, ale dovolená na ostrovech Turks a Caicos nezní vůbec špatně. Zpěvačku vyfotili na pláži v růžových bikinách a jako vždy to byla přímo pastva pro oči.

Hvězdný pár tentokrát vyrazil bez dětí a vypadali, že si odpočinek užívají plnými doušky. Alex a Jennifer se letos měli brát. Baseballová legenda poklekla před zpěvačkou loni v březnu. Plány na svatbu, zpěvaččinu už čtvrtou, jim ale překazila pandemie koronaviru. V pohádkové destinaci tak mohou alespoň předstírat, že jsou na líbánkách.

„Nevíme vůbec, co se bude dít, pokud jde o datum a tak,“ svěřila se Lopez v dubnu moderátorce Ellen DeGeneres. „Prostě čekáme, asi jako zbytek světa. Počkáme a uvidíme, co se bude dít za několik měsíců,“ uvedla tehdy trochu zklamaně.

ČTĚTE TAKÉ: Jennifer Lopez letos k oltáři nepůjde: Zlomilo mi to srdce, měli jsme velké plány, přiznala zpěvačka

„Musíme se přizpůsobit a být trpěliví. V této době se nedá nic předvídat. Musíme hlavně brát ohled na zdraví všech a ujistit se, že jsou naše děti v bezpečí,“ doplnil Rodriguez v pořadu Jimmyho Fallona. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků