Agáta se rozvedla.

Agáta se rozvedla. Michaela Feuereislová

Jedna etapa skončila a život jde dál: Agáta Hanychová se rozvedla

Agáta Hanychová (36) se rozvedla. Modelka už několikrát uvedla, že konec jejího manželství s Jakubem Prachařem (38) je na spadnutí. Pár se rozešel už loni, takže rozvod byl jen formalitou.

„Na všem jsme domluveni, myslím si, že na konci prázdnin už budu rozvedená,“ řekla Agáta Super.cz v červenci. S tím, že má v plánu se vrátit ke svému dívčímu jménu.

„Po rozvodu se vracím ke svému rodnému příjmení Hanychová. Příjmení Prachařová jsem ráda nikdy neměla, brala jsem si ho jenom proto, že jsem Jakuba milovala,“ řekla Super.cz Agáta a dodala: „Mia zůstává Prachařová, Kryšpín má po tátovi příjmení Dopita a já budu Hanychová, tak aspoň bude doma veselo.“

ČTĚTE TAKÉ: Žilková prodala chalupu, aby Agáta mohla z domu vyplatit manžela Prachaře. Teď modelka uvažuje o stěhování

K rozvodu nakonec došlo v září. „Sluší mi to víc jako svobodné... nevím... jedna etapa skončila a život jde dál... svatba bývá zábavnější, ale rozvod zase rychlejší...,“ napsala dnes modelka. „No nic, teď jsem divorced milf,“ dodala provokativně.

Agáta a Jakub se vzali v dubnu 2013, v září 2017 se jim narodila dcera Mia. Z předchozího vztahu má Hanychová ještě syna Kryšpína. 

Gabriela Wolfová , Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků