Malá Kristýna Leichtová s maminkou

Malá Kristýna Leichtová s maminkou Foto: Instagram K. Leichtové

Porod vystrašené dvacítky. Kristýna Leichtová ukázala maminku a popsala, jak kdysi přicházela na svět

Kristýna Leichtová (37) v pondělí oslavila půlkulaté narozeniny. Při té příležitosti vzdala hold své mamince, jež ji ve dvaceti letech přivedla na svět. Zalovila v rodinném archivu a zveřejnila svou dětskou fotku v náruči mladé maminky.

„35! Jedním z nejhezčích dárků letošních narozenin byl příběh mého příchodu na svět, který mi maminka dneska vyprávěla. Jsem jí moc vděčná, že to v té šílené době, sama, bez opory a podpory, za naprosto neempatických okolností jako nepřipravená a vystrašená dvacítka, zvládla! Takže Vám moc děkuji za gratulace, ale nejvíc jsem vlastně dneska děkovala já jí. A taky jí děkuji za ty fantastický borůvkový knedlíky, který jsem sobecky sežrala sama a nedala jsem ochutnat ani Dorotce,“ nechala se slyšet Leichtová, jež je už dvojnásobnou maminkou.

ČTĚTE TAKÉ: Kristýna Leichtová porodila doma, asistovali i partner a dcera. Herečka příspěvkem rozpoutala vášnivou diskuzi

A ráda se s fanoušky na sociálních sítích dělí o intimní momenty. Nedávno například zveřejnila snímek, který pořídila jen pár minut před porodem.

Patří také k velkým propagátorkám kojení a neváhá se v rámci osvěty veřejně zvěčnit s malou dcerkou u prsu. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků