Fanynky herečku v její otevřenosti na sociálních sítích podporují.

Fanynky herečku v její otevřenosti na sociálních sítích podporují. Foto: Instagram K. Leichtové

Kristýna Leichtová se toho nebojí: Herečka šokovala nahým snímkem, který pořídila jen pár minut před porodem

Herečka a dvojnásobná maminka Kristýna Leichtová (36) se nezdráhá podělit o intimní momentky na sociálních sítích. V minulosti se například zvěčnila při kojení obou dcer. Nyní byla svou kolegyní a taktéž zasloužilou maminkou Lenkou Zahradnickou nominovaná k tomu, aby se podělila o snímek před porodem.

„Foto 18 minut před tím, než Rozárka vstoupila do světa! Foceno před jednou z posledních asi osmi vln z celého závěru porodu, která mě poslala na všechny čtyři. Síla! Respekt! Láska!“ vzpomíná herečka na poslední chvíle, kdy byla ještě 2v1.

Své fanoušky snímkem mile překvapila. Maminky začaly Kristýně skládat komplimenty nejen za to, že bez obalu ukázala realitu, na což si jen tak někdo netroufne, ale také proto, že otevřeně mluví o domácím porodu, který si vyzkoušela na vlastní kůži.

ČTĚTE TAKÉ: Dvojnásobná maminka Kristýna Leichtová propaguje kojení: Zvěčnila se s malou dcerkou u prsu

„Díky za Vaši odvahu ukazovat ženám, že si můžou vybrat vlastní cestu. Kdybych měla znovu rodit, budu trvat na tom, kde chci rodit a jak!“ napsala Leichtové k fotce fanynka. „Krásná fotka a obdiv, že jste měla sílu se ještě vyfotit, já ten závěr byla ráda, že jsem ráda,“ přidává se další. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků