Katy Perry

Katy Perry Foto: Instagram Katy Perry

Katy Perry ukázala tělo v prádle pět dní po porodu: Takhle si vystřelila z udílení hudebních cen

V neděli proběhlo virtuální udílení cen MTV Video Music Awards a čerstvá maminka Katy Perry (36) ho pojala po svém. Ve svých Instastories sdílela zrcadlové selfie v poporodním prádle, a to jen pět dní poté, co přivedla na svět dcerku Daisy.

„Vlasy a make-up: Vyčerpání,“ zavtipkovala. Kdyby se připravovala na zmiňovanou hudební akci, jistě by v příspěvku označila stylisty, kteří ji zkrášlili. Situace byla ale trochu jiná. Katy se pochopitelně nemohla nedělního přenosu účastnit. V tuto chvíli je hlavně šťastná, že jsou s dcerkou obě v pořádku doma.

Daisy Dove je první dcerou zpěvačky a herce Orlanda Blooma (44). Snoubenci oznámili její narození prostřednictvím Twitteru organizace UNICEF a na její počest založili sbírku na podporu dětí v nouzi.

ČTĚTE TAKÉ: Takhle reagovala exmanželka Orlanda Blooma na narození jeho dcery: Některé hvězdné páry by si mohly vzít příklad

Den po narození dcery vydala zpěvačka své páté studiové album s názvem Smile. V klipech k singlům z nové desky hojně vystavovala těhotenské bříško, které však předtím několik měsíců skrývala. Těhotenství oznámila klipem k písni Never Worn White. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků