Bývalá tenistka a hokejista vyrazili s dcerkou Leontýnkou na dovolenou.

Bývalá tenistka a hokejista vyrazili s dcerkou Leontýnkou na dovolenou. Foto: Instagram L. Šafářové

Šafářová s Plekancem se pochlubili rodinnou idylkou v Alpách. Za úsměvem hokejisty se ale skrývá tíživá situace s jeho maminkou

Tomáš Plekanec (38) a Lucie Šafářová (34) si jakožto sportovci a milovníci pohybu užívají aktivní dovolenou v Rakousku.

„Ty krásné věci vždy strašně rychle utečou, ale zážitky zůstávají a energie z nich také!,“ napsala bývalá tenistka pod společnou rodinnou fotku z Alp.

I když se na první pohled může zdát, že jim k absolutnímu štěstí a pohodě nic nechybí, hokejista se nedávno svěřil, že zažívají těžké chvíle v rodině, které budou mít vliv i na jeho hokejovou kariéru.

„Bohužel moje mamka onemocněla a rádi bychom jí s celou rodinou byli nablízku. Vím, že jí naše přítomnost hodně pomůže. Tituly a sportovní kariéra nejsou všechno,“ svěřil se Tomáš fanouškům skrze sociální síť. Vyhrát titul a nadále bojovat za Kometu je nyní až na druhé koleji, pochopitelně jeho milovaná maminka má teď přednost naprosto ve všem.

ČTĚTE TAKÉ: Pendlují mezi třemi domácnostmi po celé republice. Lucie Šafářová promluvila o cestování s Plekancem a dcerou

„Nemám žádný plán B. Bylo to čistě naše rodinné rozhodnutí. V kariéře bych chtěl pokračovat, hokej pořád miluju, ale co bude dál se rozhodne v dalších týdnech,“ vysvětlil hokejista a vyjádřil díky svému týmu i fandům za podporu. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků