Bohouš Josef

Bohouš Josef Foto: Super.cz/archiv B. Josefa

Po operaci srdce se mu daří skvěle: Díky cvičení zhubnul Bohouš Josef 6 kilo a teď seknul s velkou neřestí

Zpěvák Bohouš Josef (58) před půl rokem zkolaboval pár minut před představením v Divadle Broadway a následně musel podstoupit operaci srdce. Několik měsíců po zákroku, který absolvoval pod vedením profesora Jana Pirka, se mu daří skvěle.

Už v době karantény se zpěvák vrhnul na cvičení, ve kterém pokračuje i nadále: „V době karantény jsme s manželkou začali chodit na zdravotní cvičení SM systému. Souhlasil jsem, protože v té době byly uzavřeny rehabilitace a pohyb po operaci jsem potřeboval,“ sdělil nám zpěvák a prozradil, že letošní dovolená probíhá opravdu ve cvičebním tempu. S manželkou Alenkou tráví aktivní dovolenou na Vysočině. „Před prázdninami nám naše lektorka Iva nabídla týdenní cvičící pobyt v Kuklíku na Vysočině. Bylo to skvělé, úžasná dovolená v krásné přírodě se cvičením, výlety a skvělými lidmi,“ prozradil Super.cz zpěvák s tím, že během dovolené cvičil i hlasivky.

ČTĚTE TAKÉ: Bohouš Josef zkolaboval na jevišti. Z divadla ho odvezli rovnou do nemocnice. Co se stalo?

„Každý večer jsme měli společné zpívání, kdy jsem lektorce vypomáhal vlastním recitálem. Jeden večer na nás také s manželkou čekalo hodně velké překvapení. Naši noví přátelé si pro nás připravili sborový kánon mojí písničky Samba v kapkách deště. Byli jsme z toho velmi dojatí,“ dodal zpěvák s tím, že už se těší do pracovního procesu a zpět na muzikálová prkna.

„Opět začínají zkoušky muzikálu Kat Mydlář, který se vrací do Divadla Broadway. Všichni věříme, že se odložená premiéra 1. října uskuteční. Už se těším, až si hned v září zahraji v muzikálech Kleopatra a Tři mušketýři, poslední představení jsem odehrál v lednu, tak se na diváky a na kolegy moc těším,“ dozvěděli jsme se od zpěváka, který díky zdravému životnímu stylu a cvičení také zhubnul. „Moje aktuální váha je 86 kg a výška 180 cm. Celkově jsem po operaci zhubnul asi 6 kg a doufám, že si tuto váhu udržím,“ pochlubil se Bohouš a prozradil, z čeho má největší radost. „Definitivně jsem skončil s kouřením,“ dodal hrdě. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků