Amber Heard

Amber Heard Profimedia.cz

Nejdřív zničila Johnnyho Deppa a teď urazila Turky: Amber Heard procházela mešitu bez podprsenky

„Taková neúcta,“ ozývalo se z komentářů na instagramové příspěvky herečky Amber Heard. Ta se vydala na dovolenou do Turecka, kde navštívila s průvodcem i mešitu.

Jenže Amber se rozhodla, že tak úplně nebude ctít muslimskou kulturu, a i když si šátkem zčásti zakryla vlasy, což je v mešitách podmínkou, měla na sobě tílko, skrz nějž jí prosvítaly bradavky, protože si nevzala podprsenku.

To se ovšem nelíbilo lidem na sociálních sítích. „Amber Heard nemá žádný respekt k náboženství či rase, jak jsme už viděli několikrát. Přidávala fotky z procházky mešitou, kde použila hidžáb jako módní doplněk, odhalila vlasy a výstřih a k tomu bez podprsenky,“ napsala jedna žena na Twitter. Další se k ní přidala slovy: „Opravdu Amber Heard vstoupila do mešity s bradavkami prosvítajícími pod tílkem? Taková neúcta.“

Ke článkům, které její nevhodné oblečení komentovaly, se Amber vyjádřila dost neurvale a bez jediné špetky soudnosti: „Ani náhodou. Kdokoliv byl za tento článek zaplacený, nebyl zaplacený dostatečně. Je to snadné: Mešity jsou skutečná místa, stejně jako muzea a kostely. Stejně tak i šály, které jsou v některých místech vyžadovány. Záhada vyřešena.“

ČTĚTE TAKÉ: Takhle dorazili k soudu: Johnny Depp v obleku a šátku přes pusu a jeho exmanželka s úsměvem od ucha k uchu

Jako by už herečka neměla problémů dost. Polovinu července docházela k soudu v Londýně jako svědek v kauze sporu Johnnyho Deppa a jednoho britského vydavatelství. Tam svědčila v jeho neprospěch. Podle všeho ji v lednu 2021 čekají další návštěvy soudu, ale tentokrát v Americe. Tam ji Depp žaluje o 50 miliónů dolarů za článek v deníku Washington Post, který napsala v roce 2018, kde se označila za přeživší oběť domácího násilí. Londýnské praní špinavého prádla je tak podle jejich právníků jen předehra toho, co se bude dít ve Virginii. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků