Bára Jánová radikálně změnila účes. Super.cz

Mrchu Sylvu ze Slunečné nepoznáte, vypadá spíš jako z Pulp Fiction: Herečka Bára Jánová je ostříhaná a má i potetovaná záda

Herečka Bára Jánová (32), kterou známe jako sestru Týny Popelkové ze seriálu Slunečná, potvoru Sylvu, se rozhodla pro radikální změnu. Samozřejmě po konzultaci s produkcí seriálu se nechala ostříhat. Z dlouhých vlasů má mikádo a ofinu. Připomíná Umu Thurman (51) ve filmu Pulp Fiction.

"Mým vzorem byla spíš Tokio z Casa di Papel, seriálu, který mi všichni doporučují, ale viděla jsem zatím jen kousek prvního dílu," vysvětlovala Bára, která stejný den zašla i k tatérce, kde si nechala vytvořit další tetování, tentokrát přes celá záda. "Ale ještě není úplně hotové, po třech hodinách už to tak bolelo, že byla nutná pauza. Tak to vám ukážu příště," smála se.

Se změnou dopředu seznámila i přítele Víťu, s nímž je sedm měsíců a už jsou spolu sestěhovaní. "Těší se, až mě uvidí," ujistila nás. S přítelem rekonstruují byt a chystají se na první delší dovolenou, pojedou na čundr po jižních Čechách.

ČTĚTE TAKÉ: Hvězda seriálu Slunečná bojuje s hubeností a označují ji za anorektičku. Bára Jánová promluvila

A co čeká Báru na podzim? "Budu dál točit Slunečnou, začnu chodit na hodiny kresby, protože chci vydat svůj komiks a také mě čeká tříměsíční spolupráce se slovenským fitness trenérem, který je stejně jako já vegan. Ale ještě předtím, na moje narozeniny 18. srpna, prozradím, o co jde ve výzvě na mém Instagramu," vypočítala Bára. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků