Selma Blair

Selma Blair Profimedia.cz

Necítila nohu a padala, ale nepřestala se usmívat: Selma Blair popsala, jak bojuje s roztroušenou sklerózou

Je to více než rok, co Selma Blair (50) sdílela emotivní příspěvek se svým koněm. V něm si posteskla, že se už oblíbenému ježdění nemůže věnovat, neboť se v sedle neudrží. Nyní se pochlubila dojemnou fotkou z koňského hřbetu. Jízdu si tentokrát užila v rámci terapie.

„Dnes jsme zvládli několik společných minut a já se nepřestala usmívat,“ rozepsala se v popisku fotky. „Necítím levou nohu, ani nevím, kde mám boky. Padám nebo vytuhnu, když jsem moc unavená. Jdeme na to pomalu. Nejsem na sebe tak tvrdá. Jsem prostě pohroma s roztroušenou sklerózou,“ popsala, jak bojuje s nemocí.

„Naučím se, jak používat své tělo, mozek a emoce. Jsem nesmírně vděčná za mého drahého koně a trenéra,“ dodala odhodlaně a doplnila, že na sebe byla příliš tvrdá, když jí nemoc před dvěma roky diagnostikovali.

„Řekli mi, že budu za chvíli zase skákat, a když jsem to nedokázala, styděla jsem se,“ přiznala.

ČTĚTE TAKÉ: Herečka s roztroušenou sklerózou sdílela šokující snímek s oholenou hlavou: Radikální léčba má tvrdé následky!

Selma si v průběhu let prošla peklem. Po chemoterapiích přišla o vlasy a trpěla psychickými problémy. Průběh nemoci dokumentuje na svém instagramovém účtu, kde se dočkala velké podpory od fanoušků. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků