Radka Rosická Super.cz

Zůstávají v české kotlině, nebo vyráží do zahraničí? Radka Rosická prozradila, jak s rodinou tráví léto

Po delší době se Radka Rosická (40) opět objevila ve společnosti. Někdejší II. vicemiss České republiky pro rok 2002 byla jako vždy k nepřehlédnutí. Práci modelky už zčásti odložila na druhou kolej a více se nyní věnuje kariéře před kamerou.

„Poslední měsíce jsem trávila pracovně a taky jsem byla hodně doma, a to kvůli koronaviru,“ svěřila se Radka. Ta kývla na novou pracovní nabídku a stala se jednou z moderátorek sportovního zpravodajství na CNN Prima News. Vedle práce tráví půvabná brunetka všechen svůj čas s rodinou, se kterou se za hranice zatím příliš nehrne.

„Na dovolenou zůstaneme v Česku. Je pravda, že jsme museli zrušit dvě dovolené v zahraničí u moře, ale bohužel se nedá nic dělat,“ svěřila se manželka fotbalisty Tomáše Rosického, se kterým díky jeho angažmá žila chvíli v Anglii.

„V Londýně se mi hrozně moc líbilo a občas si postesknu, ale doma je doma. Kdyby manželovit nabídka na práci v zahraničí přišla, tak bych určitě nebyla proti,“ řekla Super.cz Radka, která se aktuálně věnuje své kariéře na obrazovce. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků