Karel Janeček a Lilia Khousnoutdinova společně oslavili narozeniny.

Karel Janeček a Lilia Khousnoutdinova společně oslavili narozeniny. Foto: Archiv L. Khousnoutdinové

Exkluzivní fotky z oslavy narozenin miliardáře Karla Janečka a jeho snoubenky Lilie! Co si nadělili za dary?

Miliardář Karel Janeček (48) se svojí krásnou snoubenkou Liliou Khousnoutdinovou společně oslavili narozeniny. Janečkovi bude za tři dny 47 let, jeho partnerce bylo dvaatřicet. Super.cz informoval, že na party chyběl syn Karla z předchozího manželství, a že večírek byl zároveň oslavou Karlova nedávného rozvodu.

"Bylo to moc krásný, máme narozeniny tak blízko od sebe, že by to bylo hloupý slavit znovu za měsíc. Proto slavíme společně. Byla to také první větší oslava rozvodu," řekla Super.cz Lilia.

Dress code byl jasně daný. Pár své hosty poprosil o modely pastelových barev. Jasno bylo také, co se týče darů. Karel a Lilia si nepřáli hmotné dary, chtěli, aby přátelé věnovali svůj talent nebo květiny. Celý večer moderoval známý beatboxer En.dru, zazpívala Olga Lounová, zahrály kapely Vesna či De Facto. Další přátelé páru vystoupili s básní či zatančili.

ČTĚTE TAKÉ: Michal David slavil 60: Gratulace od premiéra Babiše, kancléře Mynáře i zásah záchranky

Věcné dary si nevyměnili ani Karel s Liliou. "Dárek? Co s hmotnými věcmi. Nejzajímavější, co si můžeme dát, je čas. Odcestovali jsme nedávno komplet se všemi dětmi na delší chvíli, to bylo moc krásné," dodala Khousnoutdinová. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků