Rebel Wilson

Rebel Wilson Profimedia.cz

Od ledna shodila už 18 kilo: Komička Rebel Wilson vypadá skvěle! Jak úbytku váhy docílila?

Rebel Wilson (40) letos uchvátila fanoušky svou proměnou. Rok 2020 nazvala rokem zdraví, usilovně pracuje na své fyzičce a od ledna se jí podařilo zhubnout neuvěřitelných 18 kilo. Její sledující nestačí žasnout pokaždé, když sdílí nějakou svou fotku.

Naposledy se pochlubila snímkem ve sportovním úboru po výšlapu v Sydney. Herečce vzdal hold v komentářích i její trenér Jono Castano Acero. „Dalo by se říct, že jsi to při pondělku zabila,“ pochválil svou klientku.

Podle časopisu People stojí za hereččiným úbytkem váhy nejen pravidelné tréninky, ale i dieta zvaná Mayr Method. Ta eliminuje potravinovou intoleranci, snižuje přísun cukru, podporuje trávení, posiluje imunitní systém a snižuje vznik zánětů.

ČTĚTE TAKÉ: Kdepak 20 kilo dole: Zpěvačka Adele se pochlubila, kolik celkově zhubla od rozchodu s manželem. To budete koukat!

S trenérem pak Wilson cvičí šestkrát v týdnu, chodí na procházky a zvýšila příjem proteinů. Rebel sama přiznala, že je emocionálním jedlíkem, usilovně tedy pracuje i na své emoční stránce. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků