Kamila Rundusová alias Kamu

Kamila Rundusová alias Kamu Profimedia.cz

Kuchařka Kamu se po třech měsících ozvala fanouškům. V USA se bála o život maminky i přítele

Známá kuchařka a influencerka Kamila Rundusová alias Kamu se po třech měsících ozvala fanouškům na Instagramu. U sdílené fotky oznámila, že je po několika zrušených letech a dalších komplikacích z USA zpět v Česku a vysvětlila, proč se na tak dlouho odmlčela.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

DOMA✨ (English in a next post) Ahoj kamarádi. Po mnoha zrušených letech a tahanicích po imigračních, jsme v pořádku v Praze. Těm, co se o nás báli, posílám mnoho omluvné lásky a vděk za péči po dobu, co jsme chyběli❤️ . Na ranči v Sedoně v Arizoně jsme zažili 10 let během čtyř měsíců, které nedokážu popsat ani ve sto příspěvcích....kde začít? . Odloučení od sítě přišlo v dubnu v den, kdy silný emoce plný lásky a radosti vystřídal bezmocný strach o milovaného partnera. Robího stav a s ním nemocnice plná naříkajících lidí v rouškách ležících po zemi mě uzemnila. Když pár dní na to hospitalizovali maminku se ztrátou 1/3 krve z těla a zprávou, že už stačilo jen pár hodin ...., otočil se mi život vzhůru nohama. Diagnóza původu? Stres! . Dvě nejmilovanější osoby v ohrožení, svět, který se zastavil a s ním i já. Jakoby mi situace vytrhla mobil z ruky a já věděla, že je na čase vypnout a udělat si pořádek v životě, prioritách, srovnat si vše a SEBE. . Díky tlaku, který je na nás vytvářen, totiž zapomínáme, kým doopravdy jsme. Zrychlená doba nám protéká mezi prsty a my nemáme čas na to nejdůležitější - na samy sebe. Jsme zaměstnaní tím, co “musíme”, co “bychom měli” a co se od nás očekává, že nám na vlastní JÁ už nezbývá kapacita a za důležitější mnohdy považujeme docela banality. . Ve stejný den, kdy Robi zkolaboval, na ranč přijela skupinka šamanů, léčitelů a doktorů. Byl mezi nimi i majitel Aubrey se ženou, a starší pár stávající z vědkyně a lékaře, který Robimu zachránil život. Vedou v Americe kliniky, kde pomáhají veteránům z války zařadit se do běžného života. Kvůli virové situaci zavřeli a oni se všichni vydali pracovat sami na sobě právě do pouště na ranč, kde jsme byli náhodou i my. . A tak to začalo:) Stal se z nás kmen. My vařili 3x denně dobroty a oni na oplátku pracovali s námi. My klíčili a fermentovali, co se dalo, a oni nás zasvětili do šamanských ceremonií, rituálů, terapií, změn myšlení, vnímání sebe i světa... Za celou dobu jsem popsala tři veliké sešity a budu na nich dále pracovat. Znovu jsem se narodila, a navzdory koroně prožila nejkrásnější období, ze kterého nehodlám vystupovat. Naopak. Tohle celé je totiž jenom začátek:) DĚKUJU, děkuju.....

Příspěvek sdílený KAMU (@chefkamu), Čec 15, 2020 v 1:30 PDT

„Odloučení od sítě přišlo v dubnu v den, kdy silný emoce plný lásky a radosti vystřídal bezmocný strach o milovaného partnera. Robího stav a s ním nemocnice plná naříkajících lidí v rouškách, ležících po zemi, mě uzemnila. Když pár dní nato hospitalizovali maminku se ztrátou 1/3 krve z těla a zprávou, že už stačilo jen pár hodin...., otočil se mi život vzhůru nohama. Diagnóza původu? Stres!“ svěřila Kamu.

„Jako by mi situace vytrhla mobil z ruky a já věděla, že je na čase vypnout a udělat si pořádek v životě, prioritách, srovnat si vše a SEBE,“ píše dál s tím, že lidé by se měli věnovat hlavně sami sobě, tomu co skutečně chtějí, a nezaměstnávat se tím, co od nich očekávají jiní.

Kamu s partnerem Robím

Jejímu partnerovi prý zachránil život lékař, který na ranč v Arizoně, kde pobývali, přijel spolu se skupinou šamanů, léčitelů a doktorů v den, kdy Robí zkolaboval.

Setkání s lékaři a šamany Kamu velmi ovlivnilo.

„A tak to začalo. Stal se z nás kmen. My vařili 3x denně dobroty a oni na oplátku pracovali s námi. My klíčili a fermentovali, co se dalo, a oni nás zasvětili do šamanských ceremonií, rituálů, terapií, změn myšlení, vnímání sebe i světa... Za celou dobu jsem popsala tři veliké sešity a budu na nich dále pracovat. Znovu jsem se narodila, a navzdory koroně prožila nejkrásnější období, ze kterého nehodlám vystupovat. Naopak. Tohle celé je totiž jenom začátek,“ dodala kuchařka a influencerka s velkým díkem.

Fanoušci jsou rádi, že se jim Kamu ozvala a že je v pořádku a přejí jí a jejím blízkým hlavně zdraví. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků