Olga Lounová

Olga Lounová Foto: archiv O. Lounové

Z tohoto dekoltu musela jít Řekům hlava kolem: Olga Lounová pózovala v plavkách

Pár dní u moře už si stihla užít i Olga Lounová (40). Zpěvačka před nabitým pracovním létem zabalila kufry a odletěla do Řecka. A nutno říct, že z Olgy musela jít místním hlava kolem. A rozhodně ne pouze kvůli jejím dlouhým nohám.

Zpěvačka si na pláž s bílými oblázky a průzračnou vodou vyrazila v sexy bikinách. V růžovém blyštivém modelu předvedla nejen svou štíhlou figuru, ale také bujný dekolt. A nutno říct, že kvůli němu kolem sebe musela rozhodně místní mladíky celé dny odhánět. Zpěvačka se vydala na ostrov Zakynthos.

Tam relaxovala a nabírala energii na pracovní léto. S kolegyní a kamarádkou Elis Mráz vydaly nyní společně letní elektroswingovou skladbou Napůl Lásky.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ: Slavné krásky vyvětraly přírodní poprsí i nové silikony

„Musím říct, že to byl celkově hodně rozsáhlý projekt. Na české poměry i velký tým kreativních lidí, ale na každém detailu je kus z nás. Výsledek mě baví snad ještě víc než samotné natáčení,” svěřila se Olga k barevnému retro klipu. Nyní ji kromě natáčení filmu Gump, ke kterému složila písničku, čeká vystoupení v legendárním retro music klubu v Zaječí a vystoupení na festivalu v Obořišti. V srpnu ji pak čeká několik závodů a natáčení seriálu pro Českou televizi. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků