Martin Chodúr s přítelkyní

Martin Chodúr s přítelkyní Michaela Feuereislová

O 17 let starší partnerku Martina Chodúra označili za jeho matku. Zpěvák to nenechal jen tak

Vítěz Česko Slovenské SuperStar 2009 Martin Chodúr (31) žije už deset roků s o sedmnáct let starší partnerkou Ivonou, s níž má čtyřletého syna Martina.

A protože zpěvákova osudová žena slavila nedávno 47. narozeniny, napsal jí Martin krásné přání.

„Dnes slaví narozeniny moje Ivonka! Nemám slov, abych vyjádřil, jak moc ji miluji. Pokusil jsem se o to alespoň v písni Blíženci, kterou jste slyšeli včera při živém přenosu. Dnes budeme slavit a vám posíláme spoustu pozitivní energie, která vám snad také rozjasní dnešní upršený den,“ napsal fanouškům na sociální síti Chodúr.

Zveřejnil(a) Martin Chodur dne Sobota 20. června 2020

Většina komentářů vyzněla pozitivně a Ivoně přála vše nejlepší, jedna reakce ale byla zbytečně kousavá. „Maminka by si mohla dát udělat víčka,“ rýpla si žena do Ivony s tím, že syn má přece peníze na to, aby mamince zaplatil úpravu víček.

Narážela tak i na věkový rozdíl mezi Martinem a Ivonou. To ale zpěvák nenechal jen tak a své partnerky se veřejně zastal.

„Jaký syn? Co to povídáte paní? To má čtyřletý Martínek mamce něco platit? Navíc Ivonka má takto víčka přirozeně od dětství a mně se to náhodou velmi, velmi líbí. Poprosím vás o slušnost. Nevadí, že jsme na internetu. Z očí do očí byste jistě mluvila jinak,“ bránil svou lásku Chodúr.

Rýpající diskutérka se ale nenechala jen tak odbýt a pokračovala. To už se ale Chodúra ve velkém zastali i jeho fanoušci. „Někdo možná potřebuje víčka, druhý lobotomii mozku,“ odbyl ženu jeden z nich. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků